• Home
  • Aktualności
  • Captor Therapeutics weźmie udział w 11 dorocznym spotkaniu LifeSci Partners Corporate Access Event

Captor Therapeutics ®

Aktualności

Captor Therapeutics weźmie udział w 11 dorocznym spotkaniu LifeSci Partners Corporate Access Event

15.12.2021

Wrocław, Polska, 15 grudnia 2021 r. - Captor Therapeutics S.A. (GPW:CTX), firma biofarmaceutyczna koncentrująca się na opracowywaniu leków wywołujących celowaną degradację białek stosowanych w chorobach nowotworowych i autoimmunologicznych, weźmie udział w 11 dorocznym LifeSci Partners Corporate Access Event, który odbędzie się online w dniach 5-7 stycznia 2022 r.

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o zarejestrowanie się i potwierdzenie zainteresowania spotkaniem z przedstawicielami Captor Therapeutics tutaj.

Podczas LifeSci Partners Corporate Access Event zaprezentowane zostaną innowacyjne, notowane na giełdzie firmy z branży biotechnologii, technologii medycznej, farmaceutycznej, life sciences i digital health z całego świata. W ramach wydarzenia odbędą się spotkania z kadrą zarządzającą spółek oraz dyskusje panelowe z udziałem KOL’s (ang. Key Opinion Leader), inwestorami i ekspertami z obszaru opieki zdrowotnej, podczas których poruszone zostaną najistotniejsze tematy mające wpływ na dzisiejszą branżę life sciences.

O firmie Captor Therapeutics

Captor Therapeutics to firma biofarmaceutyczna, która koncentruje się na wykorzystaniu technologii ukierunkowanej degradacji białek (TPD) do odkrywania i opracowywania przełomowych leków w chorobach o wysokim stopniu niezaspokojenia potrzeb medycznych. TPD to rewolucyjne podejście do opracowywania nowych leków, które mogą być ukierunkowane na nowe cele molekularne, uznane za "nieuleczalne" przy zastosowaniu klasycznych metod opracowywania leków, a także zapewniać dodatkowe możliwości leczenia chorób, w przypadku których istniejące leki nie zapewniają optymalnych korzyści medycznych. Captor opracowuje obecnie terapeutyki dla niedoleczonych ciężkich schorzeń, w tym nowotworów złośliwych i chorób autoimmunologicznych.

Więcej informacji na temat Captor Therapeutics można znaleźć na  stronie:  http://www.captortherapeutics.com

LinkedIn: @CaptorTherapeutics

Twitter: @CaptorTherapeu1

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:         

Polish Media and Investor relations:

Point of View

Jakub Radzewicz

+48 601 155 582

 

International Investor Relations:

LifeSci Advisors

Guillaume van Renterghem

+41 (0)76 735 01 31

gvanxtrenterghem@lifesciadvisors.com

Share: