• Home
  • Aktualności
  • Captor Therapeutics weźmie udział w konferencji Wedbush PacGrow Healthcare Conference 2022

Captor Therapeutics ®

Aktualności

Captor Therapeutics weźmie udział w konferencji Wedbush PacGrow Healthcare Conference 2022

21.07.2022

Wrocław, Polska, 21 lipiec 2022 - Captor Therapeutics S.A. (GPW:CTX), firma biofarmaceutyczna zajmująca się rozwojem leków opartych o celowaną degradację białek (ang. Targeted Protein Degradadion, TPD) w terapii nowotworów i chorób autoimmunologicznych, weźmie udział w 13 Annual Wedbush PacGrow Healthcare Conference, która odbędzie się w Nowym Jorku w dniach 9 , 10 sierpnia 2022 r.

Dr Tom Shepherd, Prezes Captor Therapeutics, weźmie udział w panelu dyskusyjnym zatytułowanym "Bullseye - Targeted Oncology - In with the New" we wtorek 9 sieprnia o godzinie 16:20 (CEST), a także odbędzie spotkania z przedstawicielami firm i inwestorami. W konferencji wezmą udział klienci instytucjonalni WedBush oraz kadra zarządzająca z wiodących publicznych i prywatnych firm z branży opieki zdrowotnej. Aby umówić spotkanie z Zarządem Captor Therapeutics, prosimy o kontakt na adres investo.z0xrs.relations@captortherapeutics.com.

 

O Captor Therapeutics

Captor Therapeutics to firma biofarmaceutyczna, która koncentruje się na wykorzystaniu technologii ukierunkowanej degradacji białek (TPD) do odkrywania i opracowywania przełomowych leków w chorobach o wysokim stopniu niezaspokojenia potrzeb medycznych. TPD to rewolucyjne podejście do opracowywania nowych leków, które mogą być ukierunkowane na nowe cele molekularne, uznane za "nieuleczalne" przy zastosowaniu klasycznych metod opracowywania leków, a także zapewniać dodatkowe możliwości leczenia chorób, w przypadku których istniejące leki nie zapewniają optymalnych korzyści medycznych. Captor opracowuje obecnie terapeutyki dla niedoleczonych ciężkich schorzeń, w tym nowotworów złośliwych i chorób autoimmunologicznych.

Więcej informacji na temat Captor Therapeutics można znaleźć na stronie: http://www.captortherapeutics.com

LinkedIn: @CaptorTherapeutics

Twitter: @CaptorTherapeu1

 

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:   

Media oraz Relacje Inwestorskie w Polsce:

Point of View

Bartosz Sawulski

+48 694 400 787

captort5duiyherapeutics@pov.pl

Międzynarodowe Relacje Inwestorskie

LifeSci Advisors

Guillaume van Renterghem

+41 (0)76 735 01 31

gvann2cerenterghem@lifesciadvisors.com

 

Share: