• Home
  • Aktualności
  • Captor Therapeutics zapowiada udział w nadchodzących konferencjach naukowych, inwestorskich i partnerskich w październiku 2022 r.

Captor Therapeutics ®

Aktualności

Captor Therapeutics zapowiada udział w nadchodzących konferencjach naukowych, inwestorskich i partnerskich w październiku 2022 r.

20.09.2022

Wrocław, Polska, 20 września 2022 r. - Captor Therapeutics S.A. (GPW:CTX), firma biofarmaceutyczna zajmująca się rozwojem leków opartych o celowaną degradację białek (ang. Targeted Protein Degradation, TPD) w terapiach nowotworów i chorób autoimmunologicznych, weźmie udział w następujących konferencjach w październiku 2022 r.:

  • 4th Annual Protein Degradation & Targeting Undruggables European Congress, 11 - 12 październik 2022, Basel

Dr Tom Shepherd, Prezes Captor Therapeutics, 12 października o godzinie 16:30 (CEST) wygłosi prezentację poświęconą zagadnieniu racjonalizacji odkrywania leków w oparciu o technologię tzw. „klejów molekularnych”. Rejestracja na konferencję jest otwarta tutaj.

  • BIO-Europe, 24 - 26 październik2022, Lipsk

Podczas konferencji Zarząd Captor Therapeutics odbędzie szeregspotkań indywidualnych. Rejestracja na konferencję jest otwarta tutaj.

  • 5th Annual Targeted Protein Degradation Summit, 25-28  październik 2022, Boston

Przedstawiciele Captor Therapeutics przedstawią wyniki prac podczas sesji plakatowej 27 października. Rejestracja na konferencję jest otwarta tutaj.

  • ENA 2022, 26 -28 październik 2022, Barcelona

Naukowcy z Captor Therapeutics przedstawią wyniki prac podczas sesji plakatowej w dniu 28 października, zatytułowanej "Development of selective MCL-1 heterobifunctional degraders". Rejestracja na konferencję jest otwarta tutaj.

Aby umówić spotkanie z Zarządem Captor Therapeutics, prosimy o kontakt pod adresem: invet8ostor.relations@captortherapeutics.com

O Captor Therapeutics

Captor Therapeutics to firma biofarmaceutyczna, która koncentruje się na wykorzystaniu technologii ukierunkowanej degradacji białek (TPD) do odkrywania i opracowywania przełomowych leków w chorobach o  wysokim stopniu niezaspokojenia potrzeb medycznych. TPD to rewolucyjne podejście do opracowywania nowych leków, które mogą być ukierunkowane na nowe cele molekularne, uznane za "nieuleczalne" przy zastosowaniu klasycznych metod opracowywania leków, a także zapewniać dodatkowe możliwości leczenia chorób, w  przypadku których istniejące leki nie zapewniają optymalnych korzyści medycznych. Captor opracowuje obecnie terapeutyki dla nieuleczalnych ciężkich schorzeń, w tym nowotworów złośliwych i chorób autoimmunologicznych.

Więcej informacji o Captor Therapeutics można znaleźć na stronie: http://www.captortherapeutics.com.

LinkedIn: @CaptorTherapeutics

Twitter: @CaptorTherapeu1

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:               

Media oraz Relacje Inwestorskie w Polsce:

Point of View

Bartosz Sawulski

+48 694 400 787

captortherapeutic45s@pov.pl

Międzynarodowe Relacje Inwestorskie:

LifeSci Advisors

Guillaume van Renterghem

+41 (0)76 735 01 31

gvanrenterghp5ah6em@lifesciadvisors.com

 

 

 

 

Share: